• Неодамнешно
  • -35 %
HanCheng Нова Мода рачно изработени од Кожа Јаже Gem Камен Кристал Изјава Ѓердан Ѓердан Жените Ѓердани & Приврзоци накит bijoux

HanCheng Нова Мода рачно изработени од Кожа Јаже Gem Камен Кристал Изјава Ѓердан Ѓердан Жените Ѓердани & Приврзоци накит

DEN 448.00
DEN 688.80

Количина на стоки
Тековен

Han Cheng Нова Мода рачно изработени од Кожа Јаже Gem Камен Кристал Изјава Ѓердан Ѓердан Жените Ѓердани & Приврзоци накит bijoux

Други карактеристики

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Извртени Сингапур Синџир
Стил:
Класичен
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Метали Тип:
Цинк Легура
Ѓердан Тип:
Chokers Ѓердани
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Број На Модел На:
C-162
Бренд Име:
HANCHENG
Pendant Големина:
2.8*2.0 cm
Материјал:
Создадени Кристално
Функција:
Разубават
Накит Тип:
ѓердан ѓердан
Материјал:
Бојата Кристал,Жица,Кожа Јаже
Шема:
Врзан
Занает:
Навлезат,Обликување,Позлата,Рачно Изработени
Тока Тип:
hummer ноктот затворач
позлата:
Сребро.

Најдобри понуди