• Неодамнешно
  • -11 %
Inlove 4 бои Нова Мода Етничка Фан Форма Кожа Тема Tassel Камен Pendant Ѓердан Жените Triber Накит Шарм Додаток

Inlove 4 бои Нова Мода Етничка Фан Форма Кожа Тема Tassel Камен Pendant Ѓердан Жените Triber Накит Шарм Додаток

DEN 209.00
DEN 235.20

Количина на стоки
Тековен


Добредојдовте на нашата продавница
Напомена :
1.Ние стр rovide мешани нарачка од кина пост воздухопловната (не мин .Цел)
2.Ние нудиме бесплатно брод пинг страна на курирската служба DHL,EMS итн.(Min.Нарачката е 200 USD)
Се меша :
Ако сакате да заработите мешан редослед,ве молиме да ги обедини сите елементи во количката и потоа ги плаќаат сите заедно од страна на едно време.
Производ : 4color Нова Мода Злато позлатен Легура Кожа Тема tassel pendant Ѓердан Додаток
КОЛИЧИНА : 1 Pc
Материјал : алуминиумски, Нишка
Големина : за 48cm
Боја : кафе,зелена,сина,црвена
Тежина : 56g/pc
Пакет : 1 компјутер/пп торба ,слободни

Други карактеристики

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Пол:
Жените
Pendant Големина:
12cm/7.4 во
Бренд Име:
Ldealway
Ѓердан Тип:
Chokers Ѓердани
Синџир Тип:
Линк Синџир
Број На Модел На:
N-6938-5
Стил:
Етнички
Метали Тип:
Цинк Легура
is_customized:
Yes
Материјал:
Тема.Смола.
Функција:
Декорација
Обликотшема:
Сектор
боја:
кафе,зелена,сина,црвена; како се покаже слика
Големина:
about 48cm
Тежина:
56g/pc
Пакет:
1 компјутер/пп торба ,слободни

Најдобри понуди