• Неодамнешно
Лав Глава Добро Дрво ЊУЈОРК Хип Хоп Накит 5 Бои Мешани Дрвени Ѓердан трговија на Големо

Лав Глава Добро Дрво ЊУЈОРК Хип Хоп Накит 5 Бои Мешани Дрвени Ѓердан трговија на Големо

DEN 114.72

Количина на стоки
Тековен


1)Боја : како на сликата
2 ) Материјал : дрво
3 ) Периметар : 90cm
4 ) Pendant големина : 6.7*8.5 cm
5 ) Монистра, големина : 8*8мм

Други карактеристики

Бренд Име:
SHIDU
Пол:
Унисекс
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Стил:
Хип/Рок
Синџир Тип:
Пуканки Синџир
Материјал:
Дрво
Број На Модел На:
Jasw133
Обликотшема:
Животните
Pendant Големина:
6.7*8.5 cm
Функција:
Период Tracker
Компатибилност:
Андроид
is_customized:
Yes
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Метали Тип:
Дрво
Материјал:
Дрво
монистра големина:
8*8мм
Периметар:
90cm

Најдобри понуди