• Неодамнешно
Брза Испорака Дрвени Марли Rosary Ѓердан Добро Дрво Мода Накит за Мажи Жени Хип Синџир Jasw150

Брза Испорака Дрвени Марли Rosary Ѓердан Добро Дрво Мода Накит за Мажи Жени Хип Синџир Jasw150

DEN 114.72

Количина на стоки
Тековен


1)Боја : како на сликата
2 ) Материјал : дрво
3 ) Периметар : 90cm
4 ) Pendant големина : 4*7.9 cm
5 ) Монистра, големина : 8*8мм

Други карактеристики

Бренд Име:
SHIDU
Пол:
Унисекс
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Стил:
Хип/Рок
Синџир Тип:
Пуканки Синџир
Материјал:
Дрво
Број На Модел На:
Jasw150
Обликотшема:
Ѕвезда
Pendant Големина:
4*7.9 cm
Функција:
Период Tracker
Компатибилност:
Андроид
is_customized:
Yes
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Метали Тип:
Дрво
Материјал:
Дрво
монистра големина:
8*8мм
Периметар:
90cm

Најдобри понуди