• Неодамнешно
  • -34 %
НАС Филм Механички Часовник Мачка рачно изработени Ѓердан сребро Pendant steampunk Накит за Подарок жените синџир mens алиса во земјата на чудата играчка

НАС Филм Механички Часовник Мачка рачно изработени Ѓердан сребро Pendant steampunk Накит за Подарок жените синџир mens

DEN 38.00
DEN 57.60

Количина на стоки
Тековен


Нови pendant 1pcs/многу Лекар д-р, Кој вели : "Ние требаше да биде" во Gallifreyan ѓердан Time Lord Whovian подарок 2016 година женска mens велика британија
Спецификации :
- Сребро или Бронза боја
- Pendant Големина : Главни Стакло област е 25mm (1 инч) околу
- Синџир Должина : 78cm Долго, Rolo Стил Синџир, со Hummer Затворач
Меѓуѕвезден облак серија на персоналните ѓердан, сите рачно изработени, не треба да се грижите за да имате ист стил ѓердан, ве молиме да ги негува рачно изработени производи, ќе имаат производи ви се допаѓа,ќе добиете поубав од слика на производот

Други карактеристики

Метална боја:
Сребро Позлатен, Црна Позлатен Пиштол, Антички Бронза Позлатен, Антички Бакар Позлатен
Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Метали Тип:
Метални Легури
Бренд Име:
QiYuFang
Број На Модел На:
Доктор Кој
Приврзоци Тип:
Solitaire
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Пол:
Унисекс
Материјал:
Стакло
Бакар:
Античкиот
Стил:
Гроздобер Стил
Pendant:
филм pendant
За:
Дама,женска,мажи
накит:
locket
Место на Потекло:
Кина (Копно)

Најдобри понуди