• Неодамнешно
  • -50 %
Daisies Едно Парче Pendant Ѓердан Лондон Двојно Декер Автобус Ѓердан Лондон Автобус Ѓердани Приврзоци За Жени

Daisies Едно Парче Pendant Ѓердан Лондон Двојно Декер Автобус Ѓердан Лондон Автобус Ѓердани Приврзоци За Жени

DEN 48.00
DEN 95.52

Количина на стоки
Тековен


Други карактеристики

Метална боја:
Злато-боја, Сребро Позлатен
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
N001
Pendant Големина:
CD
Пол:
Жените
Материјал:
Метал
Обликотшема:
Геометриски
Бренд Име:
Daisies
Материјал:
Цинк Легура
Должина:
45cm

Најдобри понуди