• Неодамнешно
Новата популарна Приврзоци Нерѓосувачки Челик Животинско Куче Pendant За момчиња Нов Дизајн Кул Накит

Новата популарна Приврзоци Нерѓосувачки Челик Животинско Куче Pendant За момчиња Нов Дизајн Кул Накит

DEN 280.80

Количина на стоки
Тековен


Материјал Нерѓосувачки Челик Големина Должина : 60cm Тежина 35g Стил Мода Пакет внатрешна Polybag, меур торба средина, стандардна извоз картон надвор Превозот начин Chinapost/epacket/DHL/UPS/Федекс/ТНТ/EMS време на Испорака во Рамките на 3-5days по потврдување на уплатата ,ако имаме во акции Забелешка
Мешани цел & примерок цел се прифатени

Други карактеристики

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Пол:
Момчиња
Бренд Име:
VQYSKO
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
is_customized:
Yes
Pendant Големина:
30мм
Број На Модел На:
BP1136
Обликотшема:
Животните
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Метал
Функција:
Расположение Tracker
превозот:
Fedex ,DHL,UPS-от,Кина Пост,Хонгконг Пост
Тежина:
35g

Најдобри понуди