• Неодамнешно
  • -49 %
SUTEYI 2017 корејски симпатична chihuahua куче додатоци бренд нерѓосувачки челик диви животни се љубители pendant ѓердан топла продажба

SUTEYI 2017 корејски симпатична chihuahua куче додатоци бренд нерѓосувачки челик диви животни се љубители pendant ѓердан

DEN 48.00
DEN 95.04

Количина на стоки
Тековен

SUTEYI 2017 корејски симпатична chihuahua куче додатоци бренд нерѓосувачки челик диви животни се љубители pendant ѓердан топла продажба спецификација на Производот : на ѓердан должина : 45 cm pendant : 2.0*2.4 cm тежина : 15g
Превозот
Внимание, Ве Молам! Ние сме меѓународни продавачот од Кина копното. Ве молиме да бидете трпеливи! Ние обично нудат стандардна меѓународна воздухопловната. Тоа може да трае околу 10 до 30 работни дена за испорака. Ако имате било какви прашања или било какви посебни барање, дали ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа поради времето разликата помеѓу нас, ви благодариме за вашиот Околу НАС Нашата Фабрика се наоѓа во Кина. Во моментов, да се Почитуваат на деловната филозофија на "прв клиент, квалитетни и евтини" , ние нудиме на нашите клиенти со квалитет на услуги.
Ние може да обезбеди висок квалитет и прифатлива цена на производот. Вие сте добредојдени да ги нарачате.
Враќање Политика
Ако сакате да ја смените објекти примени, мора да контактирате со нас
во рок од 7 дена од денот на приемот на нарачката. и треба да се плати за
дополнителни трошоци. Најважно е предмети треба да се задржи во
оригиналниот статус. Ви благодариме.
Повратни информации
Како вашите повратни информации е многу важен за нашиот бизнис. Кога трансакцијата е затворена, срдечно ве покануваме да оставите позитивен фидбек и за нас, доколку сте задоволни со нашата објекти и услуги. Ние ќе ги остават позитивен фидбек на сите наши вид купувачи. Ви благодариме.
Ви благодариме за гледање нашата продавница, се Надевам дека ќе имате добро време!!!

Други карактеристики

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Стил:
Класичен
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Pendant Големина:
2.0*2.4 cm
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Обликотшема:
Животните
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Метал
Функција:
Расположение Tracker
Број На Модел На:
DN
Пол:
Унисекс
is_customized:
Yes
Тежина:
5.0 g
Дебелина:
0.9-1.0 mm
Материјал:
титаниум челик
Должина:
45+6cm

Најдобри понуди