• Неодамнешно
  • -50 %
Collare Африкански Слон Ѓердани & Приврзоци Златна Боја Африка Среќа Етничка Накит Шарм Pendant Трговија На Големо Ѓердан Жените P199

Collare Африкански Слон Ѓердани & Приврзоци Златна Боја Африка Среќа Етничка Накит Шарм Pendant Трговија На Големо Ѓердан

DEN 288.00
DEN 575.04

Количина на стоки
Тековен


*Време на испорака на EMS/e Packet : 7-15 дена. Голема количина цел може да трае повеќе денови за да го подготви. Ви благодарам многу!
. Ве молиме чувајте ги добро, тие ќе изгледаат сосема нови за долго време. Ви благодариме за разбирањето.Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот за вас.
2, 2,Било други причини : За било какви причини не ви се допаѓа produncts, ве молиме контактирајте со нас во 15days откако сте го примиле нарачки,ве молиме бидете сигурни дека производите се во оригиналната состојба и се обврзуваат на превозот цена од себе. Ние ќе ги направиме нашите најдобри напори за да ги реши за вас.Вашата поддршка ќе биде навистина ценети. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ние во голема мера ќе го ценат кога ќе ни даде пет ѕвездички повратни информации.
Нашите производи се направени со најдобри metel позлатен техника и одличен занает, нормално, нема да исчезнат во 2 години. Ние ќе ви одговори веднаш штом ќе може да и се прават нашите најдобри за вас. Добредојдовте на скенирање и да се купи!За било какви прашања, проблеми, бара или сугерира за нашите производи, ве молиме контактирајте со нас преку е-Маил, Trade Manager или оставете порака на вашиот налог.Ние ќе ви обезбеди враќање или замена откако ќе го потврдите.
*Изразат парцели може да имаат даночни прашање.
*Време на испорака на DHL/Федекс/Aramex : 3-8 дена.
*Налози ќе бидат испорачани во 12-36 часа по уплатата завршен. За било какви причини не сте задоволни со нарачки, ве молиме контактирајте со нас пред да ја напуштат повратни информации или отворен спор.
Instyle Накит е професионална мода накит фабрика во Гуангжу,Кина.
Дестинација
Бесплатен Превозот Политика
Сад
>$200, Слободни Fed Ex/DHL
Русија Федерација
>$200, Слободни EMS
Бразил
Бесплатни Пост Воздух Mail, ве молиме контактирајте со нас, ако треба express.
*Меѓународната парцели нормално се земе 2-5 работни дена за unpdating следење на информации онлајн. Но, тие можеби оштетен доколку се користи од страна на несоодветно облечен навики. Ви благодариме!
Почитувани купувачи, ако најдете било какви проблеми околу нашите производи откако ги добиваат, ве молиме веднаш обратете се кај нас и да ни покаже некои слики на проблеми. Многу висок квалитет уникатни модни дизајни ќе бидат објавени на тука со конкурентна цена од сега па натаму.Ве молиме да соработува со царинските да плаќаат данок во таа ситуација.

Други карактеристики

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Број На Модел На:
P199
Бренд Име:
Collare
Пол:
Жените
Обликотшема:
Животните
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Никој
Приврзоци Тип:
Лизгајте
is_customized:
Yes
функција 1:
Ѓердани & Приврзоци
Карактеристика 2:
ѓердан жени
функција 3:
етничките накит

Најдобри понуди