• Неодамнешно
  • -5 %
Artilady деликатна кожа синџир ѓердан ѓердан мал круг бисери ѓердан за жените накит

Artilady деликатна кожа синџир ѓердан ѓердан мал круг бисери ѓердан за жените накит

DEN 53.00
DEN 55.68

Количина на стоки
Тековен


Бренд : Artilady
Предмет Бр. : WN641302
Материјал : Кожа
Позлата : Злато Позлата+Сребро Позлата

Други карактеристики

Метална боја:
Злато, Сребро.
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Стил:
Тренди
Бренд Име:
Artilady
Метали Тип:
Цинк Легура
Ѓердан Тип:
Chokers Ѓердани
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Pendant Големина:
НЕ
Број На Модел На:
WN641302
Материјал:
кожа
Местото на Оригиналот:
Жеџијанг,Кина
Материјал:
кожа
Повод:
партијата божиќ подарок
is_customized:
Yes
европа накит:
Chokers Ѓердан
сини кристал ѓердан:
ѓердан ѓердан
моден накит ѓердан:
сребрен ѓердан
Подарок за Денот на вљубените:
boho накит ѓердан
Должина:
30cm

Најдобри понуди