• Неодамнешно
  • -49 %
SUTEYI 1 buc малку симпатична мачка животинско ѓердани од не ' рѓосувачки челик ѓердан pendant мода едноставна изјава метал куче ѓердан

SUTEYI 1 buc малку симпатична мачка животинско ѓердани од не ' рѓосувачки челик ѓердан pendant мода едноставна изјава

DEN 48.00
DEN 95.04

Количина на стоки
Тековен

SUTEYI 1 buc малку симпатична мачка животинско ѓердани од не ' рѓосувачки челик ѓердан pendant мода едноставна изјава метал куче ѓердан спецификација на Производот : на ѓердан должина : 45 cm pendant : 1.8*1.8 cm тежина : 15g
Превозот
Внимание, Ве Молам! Ние сме меѓународни продавачот од Кина копното. Ве молиме да бидете трпеливи! Ние обично нудат стандардна меѓународна воздухопловната. Тоа може да трае околу 10 до 30 работни дена за испорака. Ако имате било какви прашања или било какви посебни барање, дали ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа поради времето разликата помеѓу нас, ви благодариме за вашиот Околу НАС Нашата Фабрика се наоѓа во Кина. Во моментов, да се Почитуваат на деловната филозофија на "прв клиент, квалитетни и евтини" , ние нудиме на нашите клиенти со квалитет на услуги.
Ние може да обезбеди висок квалитет и прифатлива цена на производот. Вие сте добредојдени да ги нарачате.
Враќање Политика
Ако сакате да ја смените објекти примени, мора да контактирате со нас
во рок од 7 дена од денот на приемот на нарачката. и треба да се плати за
дополнителни трошоци. Најважно е предмети треба да се задржи во
оригиналниот статус. Ви благодариме.
Повратни информации
Како вашите повратни информации е многу важен за нашиот бизнис. Кога трансакцијата е затворена, срдечно ве покануваме да оставите позитивен фидбек и за нас, доколку сте задоволни со нашата објекти и услуги. Ние ќе ги остават позитивен фидбек на сите наши вид купувачи. Ви благодариме.
Ви благодариме за гледање нашата продавница, се Надевам дека ќе имате добро време!!!

Други карактеристики

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Стил:
Класичен
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Pendant Големина:
1.8*1.8 CM
Обликотшема:
Животните
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Број На Модел На:
DN
Пол:
Унисекс
Материјал:
Нерѓосувачки челик
Функција:
Декорација
is_customized:
Yes
Тежина:
5.0 g
Дебелина:
0.9-1.0 mm
Материјал:
титаниум челик
Должина:
45+5cm
Занает:
Калапи,Рачно Изработени
Користете прилики:
роденден
Тип на Ѓердан:
Синџир & Pendant
Наслов:
симпатична мачка животинско ѓердани од не ' Рѓосувачки челик ѓердан

Најдобри понуди