• Неодамнешно
  • -30 %
10pcs/многу ! Топката синџири ѓердан за лебдечки locket/ moneda pendant 2.4 mm ширина 80см должина 316 од не ' рѓосувачки челик MICH01*10

10pcs/многу ! Топката синџири ѓердан за лебдечки locket/ moneda pendant 2.4 mm ширина 80см должина 316 од не ' рѓосувачки

DEN 470.00
DEN 671.52

Количина на стоки
Тековен


Модерен дизајн и висок квалитет
Материјал : 316 од не ' рѓосувачки челик
Боја : Сребрена/ Gold/ Розово злато/ Половина сребро половина злато
Количина за овој оглас : 10 PCS
Големина : 2.4 mm ширина 80см должина
Состојба : Нова
Употреба : Промотивни подароци,сувенири
Тип : Занает Сувенири
Место на Потекло : Кина (копно)
Подолу е примерок

Други карактеристики

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Монистра
Бренд Име:
diylocket
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
MICH01*10
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
љубителите'
Материјал:
Метал
Pendant Големина:
15mm
Материјал:
Никој
Должина:
76CM/66cm

Најдобри понуди