• Неодамнешно
  • -49 %
Врвен Квалитет 1 Buc Златна Боја Исушени Цвеќиња Растителни Примероци Срце Од Стакло Лебди Живеење Locket Шарм Приврзоци Ѓердан

Врвен Квалитет 1 Buc Златна Боја Исушени Цвеќиња Растителни Примероци Срце Од Стакло Лебди Живеење Locket Шарм Приврзоци

DEN 147.00
DEN 288.96

Количина на стоки
Тековен


Врвен Квалитет 1 Buc Злато Позлатен Исушени Цвеќиња Растителни Примероци Срце Од Стакло Лебди Живеење Locket Шарм Приврзоци Ѓердан
tyle егзотични алуминиумски материјал
Процес на преработка позлата
Категорија Ѓердан Стил Жена
Форма на срце облик прилики за туризам подароци, свадба, надоместоци на вработените
Обработка е прилагодено накит ѓердан
Производи Детали
Материјал :
Цинк метални легури
Големина на :
Прибл : Pendant : 36x32mm Синџир : 60cm
конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен
Боја :
Бојата На Вашиот Изберете
Количина :
Ќе добиете 1 Pcs на овој објект во листата цена
Дел Бр.
C00066-C00076
Answer : ___________________________ Note :
Превозот и Предавање на Превозот Метод на Испорака Датум на Испорака Задолжен Кина Воздухопловната 8-35 Бизнис Денови на Светот Слободен!! DHL 5-8 Дена ние задолжен поштенски базираше на вистинските превозот цена. Доколку купите повеќе, ние ќе се обидеме потрудиме да ги покрие дел од вашиот превозот надомест. EMS 5-10 работни Дена Превозот Надградба Услуга" , деталите како што следува :
кога вкупниот објект трошоци стигнат до 200 US$, ние нудиме БЕСПЛАТНО Брза испорака услуга, 3-7 работни дена за испорака Политика на Враќање
Ние гарантираме 100% задоволство . Ако чувствувате дека не се задоволни со предмети што сте го добиле од нас, и објектот се разликува од описот. Ве молам дозволете ми да знам. целосна наплата, замена или замена е понуден. Само ако има потреба, ве молиме вратете го објектот за да ни во рок од 3 дена откако ќе го добие тоа.
Ве молиме Имајте предвид : ние нема да се врати превозот цена или не се превозот цена назад кон мене, освен ако тоа не е наша вина. Се надеваме дека може да се разбере ова. Повратни информации & Контактирајте не Доколку сте задоволни со мојата објекти и услуги, ве молиме да ми корист за да се остави позитивен фидбек. Вашиот добар фидбек е многу ценет. Ако сметаш дека ти нема да ме остави позитивни повратни информации, ве молиме confortable да дозволете ми да знам прво. Јас ќе ви даде добро решение. Јас сум среќен да одговори на секое прашање може да имате, па ве молиме не двоумете се да ме контактирате. Јас ќе се обидам моето најдобро да ви одговори не подоцна од 24 часа, се очекува дека ние се исклучи за време на викендите.

Други карактеристики

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Обликотшема:
Растенијата
Број На Модел На:
C00066
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Pendant Големина:
Pendant
Бренд Име:
ОРЕОЛ ШАРМАНТНА
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
љубителите'
Материјал:
Стакло

Најдобри понуди