• Неодамнешно
  • -19 %
Гроздобер Сребро Мал Крст Ѓердан Pendant Шарм Ѓердан Јака Изјава Синџир Додатоци Подароци Жените Накит Топла Продажба A368

Гроздобер Сребро Мал Крст Ѓердан Pendant Шарм Ѓердан Јака Изјава Синџир Додатоци Подароци Жените Накит Топла Продажба

DEN 46.00
DEN 57.12

Количина на стоки
Тековен


Се опише Состојбата : 100% Сосема Нов КОЛИЧИНИ : 1 BUC МАТЕРИЈАЛ : алуминиум Страна : 45СМ Тип : трговија на Големо Конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен
Превозот
Внимание, Ве Молам! Ние сме меѓународни продавачот од Кина копното. Ве молиме да бидете трпеливи! Ние обично нудат стандардна меѓународна воздухопловната. Може да потрае околу 15 до 60 работни денови за испорака. Ако имате било какви прашања или било какви посебни барање, дали ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа поради времето разликата помеѓу нас, ви благодариме за вашето разбирање.
Превозникот Име Проценето Време во Транзит Следење Служба DHL За 3-7days www.dhl.com EMS За 7-15 дена www.ems.com Кина Пост Воздух За 15-50 дена www.17track.net/Index En.html e Packet За 7-20 дена www.usps.com Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус, без следење infomation.
Answer : ___________________________ NOTE : Купувачот ќе биде одговорен за даноци, царински и други давачки во текот на превозот! Сите предмети треба да се испраќаат до aliexpress потврдена адреса.
Повратните Услови :
Ние сме посветени да ви нудиме врвен квалитет на предмети со најдобрите услуги, тоа ќе биде многу ценет ако го оставите вашиот позитивен фидбек. Ако не беа сосема задоволни, ве молиме да ни даде шанса да се реши проблемот пред да остави негативни повратни информации или за да ги отворите некој Спор.

Други карактеристики

Метална боја:
Антички Сребрен Позлатен
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
ZHAOTANGHESILVERJEWELTY
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Должина:
45cm
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Крстот
Пол:
Жените
Стил:
Тренди
Pendant Големина:
MM
Материјал:
Метал
Синџир Тип:
Линк Синџир
Функција:
Порака Потсетник
Компатибилност:
Андроид
Број На Модел На:
Нови

Најдобри понуди