• Неодамнешно
  • -0 %
Бесплатно со Синџир и Влошки! Топла Продажба Lotus Магнетни Diffuser Ѓердан Locket 316L не ' Рѓосувачки Челик Арома Парфем Locket Pendant

Бесплатно со Синџир и Влошки! Топла Продажба Lotus Магнетни Diffuser Ѓердан Locket 316L не ' Рѓосувачки Челик Арома Парфем

DEN 187.00
DEN 187.20

Количина на стоки
Тековен


ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА НАШАТА ПРОДАВНИЦА!
Над $200 може да се добие бесплатен превозот од DHL, или ЕМС.
Секој locket бесплатно со 1pcs иста боја синџир, 1pcs убаво пакување кутија и 5pcs различна боја се чувствува влошки. ако имате било какви дополнителни прашања, pls се чувствуваат слободни да контакт.
Боја : сребрена
Големина на locket : 20mm,25мм,30мм
Стил : тркалезна форма магнетни затворање
Материјал : 316 L не ' рѓосувачки челик
Шопинг процес :
Пакување процес :
Испорака :
Накит одржување :
Повратни информации :
1. За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
2. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши вашите проблеми.

Други карактеристики

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Круг
Пол:
Унисекс
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
20
Материјал:
Метал
Бренд Име:
URSJEWELRY
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
боја:
Сребро.
locket големина:
20mm,25мм,30мм
Материјал:
316L не ' Рѓосувачки челик
Синџир должина:
60см
Квалитет :
висок квалитет
Стил:
мода/трендовски/класичен/подароци/Романтичен
информации:
Кина мода накит Добавувачи, трговија на Големо снабдување,
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Божиќ Подароци,Партија,Свадба Се Облекуваат
Подарок за:
Пријатели , Љубовници , Семејството .Денот на вљубените. Роденден
Функција:
моден ѓердани за жените 2017,ѓердани за жените.ѓердани pendant

Најдобри понуди