• Неодамнешно
  • -12 %
5pcs/многу 1x6.4cm Црна Цвет Природен Камен Приврзоци Diy Монистра За Накит Правење Слатки Приврзоци Капка Шарм Ѓердан Pendant

5pcs/многу 1x6.4cm Црна Цвет Природен Камен Приврзоци Diy Монистра За Накит Правење Слатки Приврзоци Капка Шарм Ѓердан

DEN 385.00
DEN 437.76

Количина на стоки
Тековен

Понекогаш потрае малку подолго , Поради Локалните испраќање или други причини .За накит пакување картичка, мин количина е 5000pcs ,ова е за earring картичка,ѓердан картичка,накит сетови картичка,нараквица картичка и косата додаток картичка , за цена , на минимална количина е 10000pcs за сопствени логото.
Шопинг Процес
За Превозот
1. Ви благодариме! : )
2016 година 5pcs Црна Цвет Природен Камен Приврзоци Diy Монистра За Накит Одлуки Точка Приврзоци Шарм приврзоци Teardrop Ѓердан Pendant. Ви благодариме! : ) Ако не сте задоволни со производот и услугата,ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да замине било negotive и и neutralfeedback. Можете да ни испратите вашето ЛОГО ,И ние ќе ви ги даде нашата најдобра цена според вашето ЛОГО боја.За organza торба и сомот подарок торба,Секоја големина може да се прилагоди на вас . Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас.Повеќето од нашите пакети кои се испраќаат по пошта ВОЗДУХ MAIL во рок од 3 работни ден на по добиеме вашата уплата. Точно испорака дена да варира во зависност од различни земји.Но, Ако вашиот количина е помала од 5000pcs ,цената ќе биде поскапо. Тоа само ќе ве однесе 1 минута. Тоа може да оди повеќе од 20 дена ,ви благодариме за вашето разбирање.За руската клиент ,ве молиме оставете ни го вашето точно име на (Име и презиме)и детални адреса , или поштата не може да се достави пратката .0393 инчен 1 инч=25.Во нормално ние ќе ја испрати на пратката од страна на E-пакет на САД,тоа ќе потрае околу 7-20days за изведување.
Природен Камен Pendant 032
Објектот Материјали
Полу-скапоцени камења
Главната Боја
Црна Цвет
Објектот Околу Големина
1x6. Answer : ___________________________ NOTE : Купувачот ќе биде одговорен за даноци,царински и други давачки во текот на превозот! Сите предмети треба да се испраќаат до Aliexpress потврдена адреса, ве молиме проверете внимателно пред да го поставите цел ,ви благодариме !
Повратни информации
Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги.4cm
Објектот Форма
Како На Слика
Мерка Конверзија
1mm=0.4 mm
Објектот Useage Одговара Накит Занает Обетки Ѓердан DIY Одлуки
За Кориснички
1.
2016 година 5pcs Црна Цвет Природен Камен Приврзоци Diy Монистра За Накит Правење Слатки Приврзоци Шарм приврзоци Teardrop Ѓердан Pendant
Вашето задоволство е наша извршување
Ние се претпостави за оваа оглас
Опис На Производот
Објектот Количество 5 Pcs /многу
Точка Бр.

Други карактеристики

Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Приврзоци
Стил:
Романтични
Пол:
Унисекс
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Капка Вода
Број На Модел На:
Природен Камен Pendant 032
Бренд Име:
MISSDEAR
Околу Големина:
10x64mm
боја:
Црна Цвет
Материјал:
Полу-скапоцени камења
ОДГОВАРА ЗА:
Фенси Накит Одлуки Обетки Ѓердан DIY
Монистра стил:
Diy Монистра Гем Ахат Природен Камен Ѓердан Шарм Приврзоци
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Is_customized:
Yes
Тежина:
10G/Piece

Најдобри понуди