• Неодамнешно
  • -40 %
Нерѓосувачки Челик Рок Панк Електричен Бас Гитара Љубителите На Музиката Pendant Ѓердан

Нерѓосувачки Челик Рок Панк Електричен Бас Гитара Љубителите На Музиката Pendant Ѓердан

DEN 259.00
DEN 431.52

Количина на стоки
Тековен

1.Висок квалитет, од нерѓосувачки челик има висока отпорност на ' рѓа, корозија и tarnishing, кој бара минимално одржување. Нерѓосувачки челик е една од најпознатите био-компатибилни метали, така не ' рѓосувачки челик накит е неверојатно противалергиски, бидејќи на своите анти-алергиски својства 2.Тоа е во состојба да издржи многу се носат и солза. И тоа е неверојатно противалергиски. Таквите предности се направи тоа се повеќе популарен додаток.Тоа е толку лесно да се чисти само избрише тоа како ќе се чисти вашиот очила за сонце. 3.Следење на информациите кои се на располагање за да се обезбеди вашата пратка и 30-дена гаранција за парите назад,100% Сигурен референци.

Други карактеристики

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
is_customized:
No
Број На Модел На:
PJ-PN-694
Синџир Тип:
Линк Синџир
Бренд Име:
prjewel
Pendant Големина:
14mm x 40mm
Материјал:
Метал
Пол:
Мажи
Стил:
Панк
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Функција:
Класични
Обликотшема:
Гитара
Синџир должина:
60см
Пакет:
1x pendant,1x синџир,1x сомот кеса,голема за давање на подарок
испорака:
Бесплатен Превозот AliExpress Стандард или да плаќаат EMS/DHL
Aliexpress превозот Метод:
20-50 дена
Epacket:
8-20 дена(ограничен земји е достапна)
Подароци:
Нова Година,Денот на Вљубените,Велигден,Божиќ Подароци Ден

Најдобри понуди