• Неодамнешно
  • -16 %
Јапонски стил розова чипка црн сомот Праска срце ѓердан Едноставни модни дарежлив женски темперамент додатоци

Јапонски стил розова чипка црн сомот Праска срце ѓердан Едноставни модни дарежлив женски темперамент додатоци

DEN 64.00
DEN 75.84

Количина на стоки
Тековен


Добредојдовте на нашиот продавница, ние сме во shandong Qingdao производители
Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви одговори на прво место.
2017 Јапонски стил розова чипка црн сомот Праска срце ѓердан Едноставни модни дарежлив женски темперамент додатоци

Други карактеристики

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Пол:
Унисекс
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Стил:
Тренди
Бренд Име:
YuanShuo
Ѓердан Тип:
Chokers Ѓердани
Pendant Големина:
3.2*2.4
Обликотшема:
Животните
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
tss299
Функција:
Други
Стил:
Моден
боја:
Црна
Да или не пломба:
no
Да или не глеѓ:
no
Yes или no фабрика:
Yes
Испорака адреса:
Кина shandong Qingdao
Производство Адреса:
Кина shandong Qingdao

Најдобри понуди