• Неодамнешно
  • -20 %
5pcsмногу срце облик 7 чакра монистра природен камен приврзоци carnelian опал Розевиот кварц ѓердани & приврзоци за изработка на накит

5pcsмногу срце облик 7 чакра монистра природен камен приврзоци carnelian опал Розевиот кварц ѓердани & приврзоци за изработка

DEN 435.00
DEN 543.84

Количина на стоки
Тековен


Опис на производот Објект Quatity : 1 КОМПЈУТЕР 7 чакра камен монистра pendant Објект Материјал : Природен камен Објект Должина : 30*30мм Износ : 5 КОМПЈУТЕРИПакување Мерка Конверзија : 1mm=0.0393 инчен 1 инч = 25.4 mm Белешки : Бидејќи на светлината, резолуција и така натаму, ќе има боја разлики
САД $ 3.99 / Цена
САД $ 2.45 / Цена
САД $ 5.16 / Цена
US $ 4.99 / Цена
САД $ 9.98 / Цена
САД $ 16.07 / Цена
САД $ 2.43 / Цена
САД $ 2.52 / Цена
САД $ 2.85 / Цена
САД $ 2.92 / Цена
САД $ 2.56 / Цена
САД $ 2.74 / Цена

Други карактеристики

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Срцето
Стил:
Тренди
Материјал:
Камен
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Број На Модел На:
00SN0171
Приврзоци Тип:
Лизгајте

Најдобри понуди