• Неодамнешно
  • -42 %
H&F Нови Накит Царство Срца Црна Ѓердан Клучни Обликот Синџир Pendant Жени Мажи Божиќ Подарок Ѓердан Chaveiro Додаток Јака

H&F Нови Накит Царство Срца Црна Ѓердан Клучни Обликот Синџир Pendant Жени Мажи Божиќ Подарок Ѓердан Chaveiro Додаток

DEN 75.00
DEN 129.60

Количина на стоки
Тековен


Големина : 8x2.0 cm
Тежина : 17 g
Боја : Црна
Синџир Должина : 42+ 3 cm
Материјал : алуминиум бакар

Други карактеристики

Должина:
45cm
Бренд Име:
mengtuyi
Метали Тип:
Цинк, Алуминиум,Бакар,Од Не ' Рѓосувачки Челик
Пол:
Унисекс
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Стил:
Тренди
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
YS12269
Pendant Големина:
8x2cm
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Кралство Срца
Тежина:
17 g
Материјал:
Цинк Легура
Должина:
42+3cm
Големина:
8x2cm
боја:
Црна
SKU:
YS12269

Најдобри понуди