• Неодамнешно
DC Стрип Аниме Yu-Gi-Oh Милениум Мудрост Yugioh Приврзоци&Ѓердан Жени Мажи Кул ѓердан Шарм Синџир Колиер Аниме Фанови Подарок

DC Стрип Аниме Yu-Gi-Oh Милениум Мудрост Yugioh Приврзоци&Ѓердан Жени Мажи Кул ѓердан Шарм Синџир Колиер Аниме Фанови

DEN 105.12

Количина на стоки
Тековен

00 /многу
парчиња / многу
12pcs/многу Модни Унисекс Накит "Старбакс" Синџир Pendant Ѓердан Изјава Ѓердан Накит US$ 24.
ние може да обезбеди бесплатен замена или враќање на средствата. Цел ≥ 5 повеќе Бесплатен превозот epacket-28days 12pcs/многу Бонбони Боја Музика Забелешка Pendant Ѓердан Изјава на Жените Накит US$ 24. Наплата е последната аукција цена минус Aliexpress одбивање на трошок (бизнис комисија).DC Стрип Аниме Yu-Gi-Oh Милениум Мудрост Yugioh Приврзоци&Ѓердан Жени Мажи Кул ѓердан Шарм Синџир Колиер Аниме Фанови Подарок Цел ≥ 200 Бесплатен превозот на курирската служба DHL. Купувачот треба да се обиде да побара тврдат дека со логистичка компанија за релативната надомест на штета.-7days Цел ≥ 10 Бесплатен превозот Кина Пост Регистрирани Воздух Mail30days. ве молиме оставете одличен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги.

Други карактеристики

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Pendant Големина:
5.5*3cm
Метали Тип:
Цинк Легура
Бренд Име:
guangrong накит
Обликотшема:
Геометриски
Материјал:
Метал
Пол:
Унисекс
Функција:
Никој
is_customized:
Yes
Тежина:
18 g
Должина:
50CM
Стил:
Yu-Gi-Oh
Пол:
Жени Мажи
Парична Казна & Fashion:
Моден

Најдобри понуди