• Неодамнешно
  • -20 %
Злато Сребро Злато Се Зголеми Минимална Срцето Приврзоци Ѓердани За Жени Три Најдобри Пријатели Bff Накит Од Не ' Рѓосувачки Челик Деверуша Подарок

Злато Сребро Злато Се Зголеми Минимална Срцето Приврзоци Ѓердани За Жени Три Најдобри Пријатели Bff Накит Од Не ' Рѓосувачки

DEN 115.00
DEN 144.00

Количина на стоки
Тековен

Злато Сребро Злато Се Зголеми Минимална Срцето Приврзоци Ѓердани За Жени Три Најдобри Пријатели Bff Накит Од Не ' Рѓосувачки Челик Деверуша Подарок

Други карактеристики

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Обликотшема:
Срцето
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
N00390
Пол:
Жените
Бренд Име:
DIANSHANGKAITUOZHE
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Метал
Pendant Големина:
8мм*9mm
Функција:
Декорација
Компатибилност:
Никој
Обликот:
три срце
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Стил:
Моден Романтична Нежен
боја:
Роуз Злато Сребро Мешавина Боја
Пол:
Жени Мажи
Occassion:
Свадба Партија Роденден, Годишнина Ангажман
Синџир Тип:
Прилагодливи Линк Синџир
Ѓердан Тип:
pendant ѓердан
MOQ:
1Piece
Нарачана:
да имаат сопствена фабрика може да се направи обичај било дизајн

Најдобри понуди