• Неодамнешно
  • -48 %
10cs 2.4 mm Ширина 26 Сребрена Нерѓосувачки Челик рамен овална Ѓердан Синџир За меморија живеење Стакло Locket & масло Diffuser Locket

10cs 2.4 mm Ширина 26 Сребрена Нерѓосувачки Челик рамен овална Ѓердан Синџир За меморија живеење Стакло Locket & масло

DEN 424.00
DEN 816.00

Количина на стоки
Тековен


10cs 2.4 mm Ширина 26" Сребрена Нерѓосувачки Челик рамен овална Ѓердан Синџир За меморија живеење Стакло Locket & масло Diffuser Locket
1 Цел количество повеќе од ќе слободни брод DHLFEDEX ЕМС .
2.Ние ќе брод парцела иако Кина Пост воздух mail/e Packet ако бесплатен превозот.
3.Ако ви се цел на многу различни брзо видови иако компанија,како што се DHL, Fed EX, превозот цена нема да биде точно(доколку се поевтини).Можете да не контактирате за да се поправи на финалниот превозот цена пред исплата.
4.Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот.
1. Како да се цел?
2. Плаќања
Ние прифаќаме Зачувам.
Уплатата треба да се изврши во рок од 7days пред цел аукција затворање.
3. Превозот
Ние нудиме на светот превозот иако Кина Пост Воздух Mail, EMS, DHL,Fed Ex.
Oorders обработени навремено по плаќање vertification
Pls се сигурни дека точно за адресата.
DHL/Федекс/ТНТ 3-5days да повеќето земји.
EMS 5-10days за повеќето од contries
e Packet 7-25 работни дена за САД.
Кина Пост (види подолу лист)
Оваа информација е обезбедена од страна на превозникот и исклучува време на викендите и банката празници. Имајте предвид дека времето на испорака може да се разликуваат, особено за време на периоди или во климата временските услови.
4 Нашите пакување
5. По продажбата и повратни информации
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите . Повратни информации е многу важно за нас
Мора да контактирате со нас во 7days откако ќе се добие стоката, ако било unsatisfy.
Ние би сакале да ги реши сите проблеми.
Pls пријателски остави позитивни feeback. Ви благодарам многу!!!

Други карактеристики

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Стил:
Класичен
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Метал
Pendant Големина:
не вклучуваат pendant
Бренд Име:
AMYA
Број На Модел На:
станот овална синџир
Стил:
Романтични
Должина:
26inch

Најдобри понуди