• Неодамнешно
  • -8 %
Нови Шупливи Сирена Форма Locket Со Сјај Топката Pendant Ѓердан Светат Во Темница Ѓердан

Нови Шупливи Сирена Форма Locket Со Сјај Топката Pendant Ѓердан Светат Во Темница Ѓердан

DEN 82.00
DEN 89.28

Количина на стоки
Тековен

Вашата ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации ќе бидат ценети. Превозот предмети назад кон нас е на купувачот на свој трошок.
Нови Шупливи Сирена Форма Locket Со Сјај Топката Pendant Ѓердан Светат Во Темница Ѓердан :
1. Ние ќе се потрудиме да го реши проблемот, додека да се чувствувате задоволни. Размена не вклучуваат лични штета. Овој прекрасен ѓердан изгледа одлично во текот на денот, тоа изгледа дури и подобро во текот на ноќта. Мали Мало или големо веледрогерија се сите добредојдени.

Напомена :
Боја може да се разликува малку се должи на осветлување & флеш користи во фотографија или проширување на фотографија или прилагодувања на компјутерски монитори.
На ѓердан може да се наплаќа онолку пати колку што сакате и за многу години. Ако замени не се достапни, наплата ќе биде издадено во форма на оригиналниот метод на плаќање. Детали за производот : Метални синџир со Месинг Locket Сирена Привезоци, пломба со Флуоресцентни Камен, Блескав во Темно, многу добар Накит Подароци; Никел и олово слободни. Бесплатен Превозот Преку Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус, ако Цел помалку од US$ 180 2. Ова е креативен подарок за некој што го сакаш & би можеле да се третираат за себе премногу.Негативни повратни информации не може да се решаваат проблемите, Комуникации е мостот на човечкиот ум и целиот свет е секогаш убава под мазна комуникација, па ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас ако производи имаат проблем.Можете да се меша било објекти од нашата продавница заедно ! Ние може да се комбинираат превозот цена за вас !
Политика На Враќање :
1. Неисправни предмети може да се разменува во рок од 7 дена.
Плаќање :
Зачувам преку Alibaba е добредојден, тоа е безбедно и погодност за двајцата нас. Ние посакуваме да уживате во вашата шопинг во нашата продавница! Треба да имате било какви добри сугестии, ве молиме слободно да ги споделите со нас. ОЕМ е добредојден, ние може да се направи според вашите барања.
Испорака : 1. Бесплатен Превозот Преку DHL / ФЕДЕКС / UPS / ТНТ, ако Цел повеќе од US$ 18 0
Клиентот Повратни информации :
. Ви благодариме!
2.
Контакт со НАС на :
1. Откако обвинет тоа ќе сјај светло за 20 минути, а потоа ѓердан ќе почне полека да слабее. Наплата предмети мора да дојде со сите додатоци во оригинални пакувања. Само имајте џеб факелот со вас или да ја стави под сонце, па лесно можете да наполните повторно во прашање секунди.

Други карактеристики

Должина:
Length
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Бренд Име:
everfashion
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Pendant Големина:
5.4 * 1.0 cm Дијаметар Сирена Светат во Темно Приврзоци
Обликотшема:
Животните
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
YJ10-6218
Пол:
Унисекс
Материјал:
Метал линк синџир со Сирена Светат во Темно Приврзоци
Должина:
46cm length link chain with 5cm Extension
Накит Тип:
Светат во Темница Приврзоци Ѓердан
боја:
Сребро Позлата боја
Употреба:
накит додаток
Стил:
Романтични

Најдобри понуди