• Неодамнешно
  • -19 %
Злато Сребрена Боја Бесконечност Срцето Pendant Ѓердани од не ' Рѓосувачки Челик Синџир Шарм Изјава Ѓердан За Жените BFF Накит Collares

Злато Сребрена Боја Бесконечност Срцето Pendant Ѓердани од не ' Рѓосувачки Челик Синџир Шарм Изјава Ѓердан За Жените

DEN 86.00
DEN 105.60

Количина на стоки
Тековен


НАКИТ ОДРЖУВАЊЕ : Ако постои алергија,престанете со носење.Ова е мода накит,не е вистински чисто злато/сребрена Намалување на допир пот ги тргнеме на накит додека капење,перење да се Избегне мешање со други накит или напорно работи Често чистење На пример повеќе пот или за капење ..итн., ќе се влијае на промена на бојата Испорака : Ние ќе испрати производи во 2-4 дена по исплата потврди Ali Express Стандард Превозот 15-60 дена да повеќето земји Масовно налози,можеме да бесплатни аранжмани Fed Ex, DHL, или ПРОЗОРЦИ Повратни информации : немојте да остави негативни(1-2 ѕвезди) или netural коментари(3 ѕвезди) пред да контактирате со нас Вашето задоволство е наша цел! Давање негативни или неутрални повратни информации е многу сериозен став и ние бидете сигурни дека ние може да го реши вашиот проблем пред да замине негативен фидбек. Се надеваме дека ви се допаѓа нашата предмети и да уживаат во шопинг и исто така се надевам дека ќе може да ни остави позитивен фидбек. Ви благодариме! Увозни давачки : Даноци и давачки не се вклучени во точка цена и превозот обвиненија.Ако во вашата земја треба да се плати царина,тоа е вашата чест и одговорност. Боја Несовпаѓање : Разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како што се боја одраз во мониторот,осветлување,итн позадина

Други карактеристики

Метална боја:
Злато-боја, Сребро Позлатен
Бренд Име:
BAUTOBVC
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Пол:
Жените
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Стил:
Тренди
Синџир Тип:
Линк Синџир
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
срцето ѓердан
Обликотшема:
Срцето
Pendant Големина:
1-2cm
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Функција:
ѓердан ѓердан
Компатибилност:
макси ѓердан
боја:
злато/сребрена
pendant материјал:
Нерѓосувачки Челик
синџир:
Нерѓосувачки Челик
Пакување:
картички
custom-цел:
Ние Може да го Направи било кој Дизајн
Функција:
Секој Празник Подароци
Парична казна или Моден:
Моден
Пол:
Жените
is_customized:
Yes
Повод:
Свадба Партија Роденден

Најдобри понуди