• Неодамнешно
  • -25 %
Моден Писмо Ѓердани Приврзоци Почетна Ѓердан Од Злато Боја Нерѓосувачки Челик Ѓердан Ѓердан Жените Накит Kolye Колиер

Моден Писмо Ѓердани Приврзоци Почетна Ѓердан Од Злато Боја Нерѓосувачки Челик Ѓердан Ѓердан Жените Накит Kolye Колиер

DEN 88.00
DEN 117.60

Количина на стоки
Тековен


Други карактеристики

Метална боја:
Злато-боја, Сребро Позлатен
Главниот Камен Боја:
R, S, T, U, V, W, X, Y, Z
Должина:
45cm
Бренд Име:
MIS JQYRIA
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Пол:
Унисекс
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Стил:
Класичен
Синџир Тип:
Линк Синџир
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
N0531
Обликотшема:
Писмо
Pendant Големина:
3cm
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Функција:
Никој
Компатибилност:
Никој

Најдобри понуди