• Неодамнешно
  • -49 %
Син Оган Опал 925 Sterling Silver Мода Накит Pendant P135

Син Оган Опал 925 Sterling Silver Мода Накит Pendant P135

DEN 423.00
DEN 829.44

Количина на стоки
Тековен


100% Сосема нов!!
Голема количина!Фабрика цена!
Мојата продавница се во листата синџир, можете да го купите , Испрати Со Нашите Pendant
Материјал : 925 Sterling Silver
Камен : Син Оган Опал
Плаќање
1. Можеме да го прифатиме T/T , Western Union и Пари со Цел,на најдобар начин е директно онлајн плаќање, Ако сакате другите услови за плаќање ве молиме да ги споделите со нас пред да кога ќе ги нарачате.
2. Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 7 дена по поставување на својата цел, или цел ќе се невалидни или укинат од страна на системот.
3. Осигурајте се дека сте ги заврши сите детални информации, како лице за контакт,адреса, пост код и телефонски број кога пополнување на вашиот купувачот информации.
Превозот
Хонгконг Пост Воздух Mail Слободни 11-25days Имаат следење на број
e Packet Слободни 5-12 дена САМО со брод до НАС
DHL $25 3-6 дена Добра Брзо
Нормално испорака зема 11-25 работни дена да пристигнат преку ВОЗДУХ MAIL,но понекогаш тоа може да ви треба за 35 дена да пристигнат. ако не го примите пакетот над 35 дена, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви помогнат да се реши проблемот (ја или целосна наплата).Ве молиме почекајте со трпение.
Повратни информации
Откако на вашиот објект ќе пристигне во задоволителна состојба, ве молиме да ни остават позитивен фидбек. ние ќе го прават истото за вас.
ПРЕД ДА НИ ОСТАВИ НЕГАТИВНИ ПОВРАТНИ ИНФОРМАЦИИ, ВЕ МОЛИМЕ КОНТАКТИРАЈТЕ СО НАС НА ПРВО МЕСТО !

Други карактеристики

Пол:
Жените
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Материјал:
Кристално
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Срцето
Број На Модел На:
P135
Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Метали Тип:
сребро позлатен
Бренд Име:
Weinuo

Најдобри понуди