• Неодамнешно
  • -30 %
NE-076 2014 година Нови Накит За Жените Мода Метал Светла Bauhinia Цвеќиња Кристал Темперамент Ѓердан Бесплатен Превозот

NE-076 2014 година Нови Накит За Жените Мода Метал Светла Bauhinia Цвеќиња Кристал Темперамент Ѓердан Бесплатен Превозот

DEN 127.00
DEN 181.44

Количина на стоки
Тековен


Answer : ___________________________ Note :
>150$, слободни-превозот DHL, или ЕМС
Кина Пост Воздух Mail
- Како да се купат
превозот
Повратни информации ве молиме да не ме остави негативни повратни информации. нашите productd се исти wiht сликата.исто така, не се споредуваат нашите производи со jewery вреди илјада долари.постои една стара поговорка во кина : на peny достоен за тоа. кога ќе ме остави негативен фидбек, јас, исто така, ќе се стави во црната листа и јас ќе nevevr продаде нешто за вас. ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас во времето, ние ќе се обидеме нашите ѕверот да ги реши проблемите. ви благодариме.

Други карактеристики

Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Ѓердани
is_customized:
Yes
Стил:
Тренди
Pendant Големина:
45*5.5 cm
Пол:
Жените
Ѓердан Тип:
Chokers Ѓердани
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Синџир Тип:
Линк Синџир
Должина:
45cm
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Растенијата
Број На Модел На:
NE-076

Најдобри понуди