• Неодамнешно
  • -20 %
Bonsny Кукла Шапка Девојки Pendant Акрилик Долг Синџир На Танц Ѓердан Бренд Мода Накит За Жените Година Вести Стил Додатоци

Bonsny Кукла Шапка Девојки Pendant Акрилик Долг Синџир На Танц Ѓердан Бренд Мода Накит За Жените Година Вести Стил

DEN 192.00
DEN 239.52

Количина на стоки
Тековен


Име : Акрилик девојка ѓердан
Големина на pendant : 105mm * 35mm
Тежина : 24 g
Должина на синџирот : 90cm
Едната страна е шема, на другата страна е црна

Други карактеристики

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
bonsny
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Должина:
90cm
Обликотшема:
Слика
Пол:
Жените
Стил:
Тренди
Pendant Големина:
105mm * 35mm
Материјал:
Акрилик
Синџир Тип:
Линк Синџир
Број На Модел На:
AP507
Метали Тип:
Железо
Тежина:
24g
is_customized:
Yes
Сезоната:
Пролет Лето

Најдобри понуди