• Неодамнешно
  • -48 %
Kinitial Alatyr Во Кругот Ѓердан Pendant Етничка Накит Викинг Приврзоци Магија Амајлија За Заштита На Словенски Симболи Накит

Kinitial Alatyr Во Кругот Ѓердан Pendant Етничка Накит Викинг Приврзоци Магија Амајлија За Заштита На Словенски Симболи

DEN 105.00
DEN 201.60

Количина на стоки
Тековен


парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче
Kinitial Alatyr Во Кругот Ѓердан Pendant Етничка Накит Викинг Приврзоци Магија Амајлија За Заштита На Словенски Симболи Накит
Состојба 100% Сосема Нов, Позлатен Сребрен Материјал Месинг + Други Метални , Никел Слободни , Доведе Слободни . Боја Антички Сребрен Процес Technic Сребро Позлатен 3 Пати Не Е Лесно Да Исчезнат
Ние Пакет Накит со OPP вреќа , Хартија Кутија
Ви благодариме
Ако вашата цел износ
Што не е trackable , Но за да може да се пристигне вашиот има во 30days. обично , ако надвор 30days. не успешна испорака, ве молиме да побара враќање на средствата .Ние се обидуваме се потрудиме да се заштити вашето купување.
Ако вашата нарачка = или >7Ние ги испратите вашата нарачка од Кина Пост Регистрирани Воздух Mail ,Која може да се следи .
Во САД , сите ние испрати цел од страна на epacket , што е побрзо од Кина пост воздух mail , за 10day да пристигнат .
Можете исто така да одберете изразат испорака, како што се ЕМС, DHL ,FEDEX , НО треба плаќаат екстра за испорака задолжен за нас околу $25 .
Забрзување на превозот само да се земе 3-7 дена да пристигне неговата дестинација .
Особено , ако треба ARAMEX превозот ,sf-експрес ,Само да ни оставите порака , ние може да го направи ова превозот начин, како и .
Ви благодариме
1. Ве молиме љубезно ни остави позитивен фидбек (5 ѕвезди ве молиме) ако не сте задоволни со нашата предмети. Многу Благодарам.
2. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни повратни информации или да се отвори расправа за Ali Express.
3. Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем. Ние имаме разбирање за загриженоста може да има, и ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас
4. Ви благодариме

Други карактеристики

Метална боја:
Антички Сребрен Позлатен
Должина:
45cm
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
SLV51707
Бренд Име:
Kinitial
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Метали Тип:
Бакар
Pendant Големина:
ѕвезда ѓердан
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Обликотшема:
Ѕвезда
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Стил:
Тренди
Материјал:
Метал
Функција:
Повик За Потсетникот
Пол:
Унисекс
is_customized:
Yes
Функција:
сребрен синџир ѓердан
боја:
антички сребрен
Компанија:
Chengxun Друштво Со Ограничена Одговорност
регистрирај се:
Dec 8 ,2015
дизајн:
Моден
Ѕвезди Ѓердан:
Моден Ѓердан Накит
гроздобер сребрен ѓердан:
Alatyr Шарм Словенски ѓердан јака
сребрен ѓердан pendant:
Nnecklaces & Приврзоци
Количина:
1pcs
Повод:
Свадба / Ангажирање / Годишнината / Подарок

Најдобри понуди