• Неодамнешно
  • -20 %
TOPGRILLZ Хип Хоп 100 Точка Микро Отвори Кубни Циркон Ѓердан & Pendant Злато/Сребрена Боја Ѓердан За Машки Должина Од 24 Инчи

TOPGRILLZ Хип Хоп 100 Точка Микро Отвори Кубни Циркон Ѓердан & Pendant Злато/Сребрена Боја Ѓердан За Машки Должина Од

DEN 729.00
DEN 911.52

Количина на стоки
Тековен


Бренд вовед TOPGRILLZ е нашата ексклузивно и ние се специјализираат во мода и добар квалитет на производите. Имаме за цел да обезбеди на нашите клиенти со квалитетни производи и најдобра услуга. TOPGRILLZ-Гаранција 1. Производи се продаваат во нова состојба 2. Ние ќе останеме во контакт со вас пред и по купувањето. 3. Ако примите стоки и не се задоволни со нашите производи, ние вети на 90-ден гаранција. По продажба на услуги, Ние ќе се задржи во допир со вас пред и по купувањето. Ако имате било каков проблем, ве молиме да ни оставите порака. Ние ќе ви одговориме во рок од 12 часа. Опис : (1)Состојба : 100% сосема нов (2)материјал : Бакар, CZ Камен (3) Волшебно дизајн и одлична изработка. (4) Мода во Европа и САД на пазарот. (5) Сигурен квалитет и прифатлива цена.Имаме професионални КК тим да ја испита секој производ внимателно (6) може да се меша сите производи она што го сакате (7) тежина : 27.8 g синџир должина : 60cm pendant должина : 4.5*4.3 cm Слики се Прикаже :

Други карактеристики

Должина:
60cm
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Pendant Големина:
4.5*4.3 cm
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Бренд Име:
TOPGRILLZ
Материјал:
Кубен Циркони
Број На Модел На:
NK17100011
Стил:
Хип/Рок
Пол:
Мажи
Обликотшема:
Геометриски
Метали Тип:
Бакар
Функција:
Моден

Најдобри понуди