• Неодамнешно
Нови Boho Шик Накит Торба Назад Pendents Бохемски Ѓердани Долго Дополнителните Tassel Приврзоци Ѓердан

Нови Boho Шик Накит Торба Назад Pendents Бохемски Ѓердани Долго Дополнителните Tassel Приврзоци Ѓердан

DEN 383.52

Количина на стоки
Тековен


Нови Boho накит торба назад цвет pendents Бохемија Ѓердани морето на плажа школка приврзоци ѓердан со шарени памучни tassel
НИ 9.8 / парче НАС 7.8 / парче НАС 8.9 / парче НАС 9.8 / парче НАС 8.99 / парче НАС 11.8 / парче НАС 8.99 / парче НАС 434 / парче НАС 8.99 / парче НАС 8.99 / парче
За Keepnice™jewery
Тоа е производителот и на веледрогерија, на рачно изработени накит, вклучуваат дизајн, производство и промет на големо во Yi Wu Кина, стокови град на Кина.
Мода, Оригиналниот дизајн, Личноста е нашата цел.
Производи во целиот свет, главните пазари се Европски, руски, Америка, Јужна Америка,Арапски и така натаму.
За превозот цена
Повеќето предмети форма Keepnice™ накит со пониска цена без превозот цена.
Не како некои од продавачот вклучува превозот цена во објектот цена од рече бесплатен превозот.
Ве молиме да се стави сите елементи што треба во вашата шопинг количка. Превозот цената ќе се пресметува од страна на системот според тежината.
Ако нарачате повеќе од 128ќе бидат испратени преку брза испорака наместо нормална испорака.
За сликите
Сите слики се зеде од оригиналните ставки. Постои мала разлика од различни пресмета или друга опрема,
Ви благодариме за вашето разбирање.
За услугата
Ние ќе направиме се најдобро за секој клиенти, ве молиме контактирајте со нас, ако најдете било какви проблеми кога сте примиле пакетот.
Ќе solute тоа во прв пат.
Исто така, ве молиме контактирајте со нас пред сакате да ја отворите некој спор.
Се надевам дека ќе им даде пет ѕвезди, ако сте задоволни нашите производи и услуги.
Тоа е многу важно со вашите добри коментари. Ви благодариме за вашата посета.

Други карактеристики

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Број На Модел На:
171004009
Метали Тип:
Цинк Легура
Бренд Име:
keepnice
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Стил:
Чешка
Функција:
Фитнес Тракер
Pendant Големина:
18cm
Материјал:
кожа

Најдобри понуди