• Неодамнешно
  • -5 %
WT-G246 WKT Класичен Природен Камен Аура Црна Rutilated Кварцен Точка Декорација Природен Камен Накит Природен Камен

WT-G246 WKT Класичен Природен Камен Аура Црна Rutilated Кварцен Точка Декорација Природен Камен Накит Природен Камен

DEN 1391.00
DEN 1464.00

Количина на стоки
Тековен


Ве молиме да не контактирате доколку ви треба големо количество или се прилагодите.Ви благодариме!
WT-G246 WKT Класичен Природен Камен Аура Црна Rutilated Кварцен Точка Декорација Природен Камен Накит Природен Камен
Точка Законик :
WT-G246
Материјал :
Црна Rutilated Кварцен
ГОЛЕМИНА на :
Околу 40*20mm долго pendant се разликува малку секој еден од големината
Метал заврши :
никој
КОЛИЧИНА :
1 МНОГУ ( 5 PCS) испрати по случаен избор
ОЕМ :
Ние сме фабрика директно продажба и Прифати обичај се направи
Боја :
Како слика
Пакување :
Секое парче има една OPP вреќа, меур обвива
Начин на плаќање :
Paypal / T/T / Western Union/ Али ascrrow
Превозот начин :
DHL / Федекс/ Aramex/ CPAM / EPECKET/ или според вашето барање
Повеќе за нас
Pls контактирајте со нас на : melissa на cnwkt.com
Ве Молиме Имајте Во Предвид :
Тие се природен камен.На големини и форми и бои ќе се разликува малку, но сето тоа ќе биде убава! Тие се еден од еден вид камења, ако ви се грижи за својот суров и природни, pls се разгледа за да се купи.

Други карактеристики

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
WKT
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
is_customized:
Yes
Материјал:
Камен
Број На Модел На:
WT-G246
Пол:
Жените
Метали Тип:
Бакар
Приврзоци Тип:
Круг
Функција:
Декорација
Обликотшема:
Месечина

Најдобри понуди