• Неодамнешно
  • -30 %
Meaeguet 20inch Злато-боја Нерѓосувачки Челик Синџир Ѓердан За Мажи Жени Змија/Кутија/Виси/Тротоарот/Рамно/Пресврт Синџир Широк 3мм/6mm

Meaeguet 20inch Злато-боја Нерѓосувачки Челик Синџир Ѓердан За Мажи Жени Змија/Кутија/Виси/Тротоарот/Рамно/Пресврт Синџир

DEN 127.00
DEN 181.92

Количина на стоки
Тековен


1.Материјал : 316l не 'рѓосувачки челик ,високо отпор да' рѓа, корозија и tarnishing. 2.Вештачки рачно полирање,детали одлучува квалитетот. 3. 50cm/20inch Синџир погоден за мажи и жени

Други карактеристики

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
nc-099-104mg
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Синџир Тип:
Змија Синџир
Pendant Големина:
50cm
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Пол:
Мажи
Материјал:
Метал
Бренд Име:
Meaeguet
Функција:
Декорација

Најдобри понуди