• Неодамнешно
V398 Гроздобер Божиќ Дедо Sock Бисер Кафез Накит Одлуки Монистра Кафез Етерично Масло Diffuser Pendant За Остриги Бисер Забава, Подароци

V398 Гроздобер Божиќ Дедо Sock Бисер Кафез Накит Одлуки Монистра Кафез Етерично Масло Diffuser Pendant За Остриги Бисер

DEN 431.52

Количина на стоки
Тековен


Точка Законик V-398
1 Quantity=
10pcs во пакет
Материјали Бакар,памук
DIY
Можете Да го Додадете Вашиот Сопствен Бисери, Гем, Камења, Камен на Кафез, Додадете Парфем и Етерично Масло да се Создаде Мирис Ширењето на Pendant Шарм
Главно Боја Гроздобер позлатен Сребрен(како фото)
L*W*Дебелина
& Забелешка Треба locket големина-побара услуга на клиентите Без синџири / мирис / етерични масла 10pcs locket+некои случајни боја топки pompon
~_~
Никакви проблеми за цел превозот
Ве молиме слободно контактирајте ме,во рамките на 18hours одговор.
Ако ви се допаѓа подолу предмети,може да кликнете на сликите цел нив,повеќе стилови, како што е подолу.
Ако не ви се допаѓа горенаведените предмети,ние имаме повеќе стилови линк можете да изберете,како што следи.
Слатка Забелешка :
Единствена цел над НАС$120, Бесплатен превозот од EXPRESS( : .EMS/DHL/Другите. : )
Ве молиме да се комбинираат 1 фактура за плаќање, со цел повеќе од $6 од побрзо брод
Заштита Време
( 100% Осигура) Ако САМО 5days не сте добие, E-mail мене ,јас се прошири
~_~ Сад, Epacket/USPS, обично 8-19 дена на начин,со следење на број.
~_~ Меѓународна шпедиција, Кина Пост/Стандард Mail, обично со 25-35 дена,без следење на број.
~_~ Сите под $5 цел, брод од страна на Економијата на превозот, САМО може да се бара во Кина,без следење на број.
К1-K204 Сребро Позлатен Locket Мушка Кафез Можете Да Изберете

Други карактеристики

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
Бренд Име:
GLOWCAT
Број На Модел На:
лебдечки locket шарм
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Бакар
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Пол:
Унисекс
Обликотшема:
Божиќ
Компатибилност:
Никој
Функција:
Никој
боја:
Антички Сребрен Позлатен
is_customized:
Yes
подарок:
Додадете некои pompons како подарок
без:
Синџир/Ароматерапијата /Етерични масла/парфем
Пол:
Девојка,Жени,Мажи,Унисекс
Повод:
За Статистика,Забава,Обично,Подарок
Употреба:
DIY Алка/Нараквица/Обетки/Ѓердан Изработка на Накит
Locket Шарм Големина:
30.5*19mm=1.2*0.75
Се вклопуваат во кафез внатрешниот амбиент:
Еднаква или помала од 8мм бисер/мушка...

Најдобри понуди