• Неодамнешно
  • -40 %
Макси Накит Мода Ѓердан Colar Ѓердан & Pendant Луксузни Кристал Изјава Ѓердан Трговија На Големо

Макси Накит Мода Ѓердан Colar Ѓердан & Pendant Луксузни Кристал Изјава Ѓердан Трговија На Големо

DEN 216.00
DEN 360.00

Количина на стоки
Тековен


Други карактеристики

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Бренд Име:
FASHIONSNOOPS
Приврзоци Тип:
Solitaire
Метали Тип:
Цинк Легура
Стил:
Гроздобер
Пол:
Жените
Материјал:
Лента
Број На Модел На:
10029
Компатибилност:
ѓердан
Функција:
ѓердан
Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
изјава ѓердан
Ѓердан Тип:
Chockers Ѓердан
is_customized:
Yes
Пол:
Жените
Материјал:
boho
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Етнички
боја:
Повеќе

Најдобри понуди