• Неодамнешно
  • -20 %
Црвена роза невестата Кукла Ѓердан Приврзоци Долг Синџир на Европа Девојки Изјава Јака Крпа Новиот Божиќ Накит Жените Додатоци

Црвена роза невестата Кукла Ѓердан Приврзоци Долг Синџир на Европа Девојки Изјава Јака Крпа Новиот Божиќ Накит Жените

DEN 120.00
DEN 150.24

Количина на стоки
Тековен


Слични Производи
Состојба : 100% Сосема Нов Материјал : Цинк Легура, Големина : Тежина : 30g/парче Кукла големина : 125mmx65mm рачно изработени самовила кукли, секоја сезона облечени во сите видови на рачно изработени текстил, облека, елементи и ретро и модата, слатки или моден себе. Трендот од Франција, францускиот жена променливи стил, елегантен, прекрасна, мода, има вкупно за вас!

Други карактеристики

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Метали Тип:
Цинк Легура
Pendant Големина:
6.5*12.5 CM
Пол:
Жените
Материјал:
Метал
Бренд Име:
HOCOLE
Обликотшема:
Слика
Број На Модел На:
кукла ѓердан
Функција:
Расположение Tracker
Материјал:
Цинк Легура
Должина:
70+7cm
Стил:
Моден трендовски симпатична Божиќ
боја:
Црвена

Најдобри понуди