• Неодамнешно
Beier Кина писмо Влечете Dargon Pendant За Маж И Жена од не ' Рѓосувачки Челик Личност Накит BP8-244

Beier Кина писмо Влечете Dargon Pendant За Маж И Жена од не ' Рѓосувачки Челик Личност Накит BP8-244

DEN 202.08

Количина на стоки
Тековен


Beier Дизајн
Сите материјали се еколошки, безопасни за здравјето. Понекогаш имаме малку доцнење поради викенд или празник .
Превозот
Објектот ќе биде предаден во рок од 2-3 дена откако уплатата се населиле.0 mm ширина должина 60см). 3-слој од платина или розово злато позлатен, тоа го прави накит повеќе шармантна и шарени. сакаат ќе може да го изберат тоа во мојата продавница, ние имаме многу висок квалитет синџир за вас. Ние ќе ви одговори вашиот e-mail во рок од 24 часа нормално . синџирот е од не ' рѓосувачки челик топката синџир (3. ве молиме испратете ни порака за да се направи по-продажба на услуги за вас пред да ја напуштат повратни информации.
Повеќе контакт метод, ве молиме кликнете на за да добиете повеќе информации
Капка Брод Услуга
Ние нудиме професионална капка брод услуга за клиенти од целиот свет. ако не можете да добиете вашата e-mail по 48 часа, ве молиме проверете ја вашата спам или cintact да ни со други e-mail адреса.
ако ви треба други подобро синџир.
Накит Одржување
Кога се грижите за вашиот накит, никогаш не користи ништо, но 100% памук како полирање крпа од хартија, полиестер, и груби ткаенини често содржат дрво влакна или синтетика. добредојдовте да контактирате со нас онлајн.
Ако постои некој проблем со цел или предмети. Овие материјали може да се даваат парична казна гребење на метал, особено на sterling silver. Кога дури и мали гребнатини се случи, како што се гледа под микроскоп, на површина изгледа како парталав работ на виде ножот и светлината е одбиени од ниското во и околу оние гребнатини како глас повторувајќи во Алпите. Beier кубни zirconias се увезуваат од Австрија, врвот одделение со неспоредлива чистота.
Beier секогаш исклучителна традиционално занаетчиство и модерна високо-технолошки совршена комбинација за да се создаде најмногу класичен накит работи.
Ако може да направите фотографија за објектот ќе добие и оставете ни коментар, тоа ќе биде многу убаво за други клиенти да се направи избор.
Нормално постои ниту една фактура и бренд infoamtion во пакетот
ако ви треба вашиот сопствен бренд пакет, контактирајте со нас. На unmarred површината дозволува светлината да се закрепна непречено, без одѕвонува, и резултатите во високо рефлективна површина. Со цел да се гради на DALI бренд и подобрување на неговата моќ на comperition, ние внимателно произведуваат секое парче на накит.
А полиран изглед е резултат на metalsmith е напор да се поднесе, песок и удар на метал до совршено рамна површина.

Други карактеристики

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Синџир Тип:
Монистра
Pendant Големина:
Висина
Бренд Име:
BEIER
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Пол:
Мажи
Материјал:
Метал
Обликотшема:
Писмо
Број На Модел На:
BP8-244
Компатибилност:
Метал
Функција:
Круг
Висина:
65mm
Ширина:
35mm
Тежина:
35gram

Најдобри понуди