• Неодамнешно
BOJIU Нови Ѓердани Приврзоци Природен Камен Шарени Дополнителните Tassel Кабел Синџир Долг Ѓердан За Жените Мода Накит NKS095

BOJIU Нови Ѓердани Приврзоци Природен Камен Шарени Дополнителните Tassel Кабел Синџир Долг Ѓердан За Жените Мода Накит

DEN 479.52

Количина на стоки
Тековен


Добра вест : ќе ја испратите вашата нарачка страна на курирската служба DHL ако вашата цел е над 100$ ,на превозот времето е околу 5-7days

Други карактеристики

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Pendant Големина:
околу 3+9.5 CM
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Број На Модел На:
NKS095
Бренд Име:
Б·J BOJIU
Материјал:
Камен
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Метали Тип:
Бакар
Стил:
Чешка
Функција:
Моден
Компатибилност:
Никој
метал стил:
Злато Позлатен
Е Прилагодена:
Yes
Денот На Вљубените Подароци:
Yes
подарок за роденден:
Yes
Божиќ Подарок:
Yes
Денот на мајката Подарок:
Yes
Жените Ден Подарок:
Yes
Пад на превозот:
на располагање
pendant материјал:
природен камен

Најдобри понуди