• Неодамнешно
  • -10 %
UDDEIN гроздобер цвет изјава ѓердан ѓердан за жените партија накит смола гем макси ѓердан модни додатоци се претерува

UDDEIN гроздобер цвет изјава ѓердан ѓердан за жените партија накит смола гем макси ѓердан модни додатоци се претерува

DEN 380.00
DEN 422.40

Количина на стоки
Тековен


Стил : мода накит, рачно изработени Материјал : животната средина цинк легура, villus Големина : шоу на слики, ве молиме да забележите дека Повод : ангажирање /годишнината /партија/ подарок Состојба : 100% сосема нов, одлична занает Пакет Содржина : 1 neckalce, OPP вреќа, паре картичка ,Стандарден Пакет Овој Накит во Согласност Со Стандардите на ЕУ за Животната средина

Други карактеристики

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
10yfhPW0116
Pendant Големина:
слика
is_customized:
No
Стил:
Етнички
Пол:
Жените
Материјал:
Памук
Метали Тип:
Цинк Легура
Ѓердан Тип:
Chokers Ѓердани
Бренд Име:
UDDEIN
Обликотшема:
Геометриски
Синџир Тип:
Линк Синџир
Компатибилност:
Други

Најдобри понуди