• Неодамнешно
  • -33 %
2018 Нова Мода Јаже, Верига Тибетански Terrier Куче Ѓердани Љубители На Накит Куче Pendant Ѓердани

2018 Нова Мода Јаже, Верига Тибетански Terrier Куче Ѓердани Љубители На Накит Куче Pendant Ѓердани

DEN 96.00
DEN 143.52

Количина на стоки
Тековен


Превозот : Ние брод нарачки преку Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус ( CPOSPP) , Кина Пост Регистрирани Воздух Mail (CPAM), e Packet, курирската служба DHL. За CPOSPP, CPAM, можете да ги пратите вашите нарачки од линкот подолу : За e Packet , можете да ги пратите вашите нарачки од линкот подолу : За DHL , можете да ги пратите вашите нарачки од линкот подолу :
Големина на : pendant мерки за прибл. 2.0 x 2.3 см (0.8 x 0.9 инчи). Јаже, Верига мерки 17.7 инчи (45 cm).
1. Aliexpress прифаќа следниве начини на плаќање :
Виза, QIWI, Зачувам, Кредитна Картичка, Western Union и Т/Т(Банкарски)
2. Купувачот Заштита :
Aliexpress ослободување на плаќање на нас само откако ќе се потврди на испорака на вашата нарачка.
Ако пакетот е изгубена, украдена или оштетена, ние може да има објект, се заменува за слободни или да ви даде 100% целосно покривање, вклучувајќи го и превозот сте платиле.

Други карактеристики

Метална боја:
Злато-боја, Сребро Позлатен, Розово Злато Боја
Должина:
45cm
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
sykesha
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Обликотшема:
Животните
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Пол:
Жените
Број На Модел На:
KXL1167
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes
Pendant Големина:
2.0*2.3 см

Најдобри понуди