• Неодамнешно
  • -8 %
Зелена Розова Кристал Ѓердан Pendant Природни Gem Камен Кварц Куршум Хексагонална Точка Нишалото Колона Реики Исцелување Чакра Накит

Зелена Розова Кристал Ѓердан Pendant Природни Gem Камен Кварц Куршум Хексагонална Точка Нишалото Колона Реики Исцелување

DEN 565.00
DEN 614.40

Количина на стоки
Тековен

Сите слики биле направени во дневна светлина.5 инчи/влакно
Количина : 1strand, тежината е проценет како форма на секој еден од нив не е фиксна
Стил : украс, декорација на цената за продажба на мало, ве молиме контактирајте ме за рефус цена. Сите iterms ќе биде транспортирана со 3 дена по плаќање во готово, Кина пост пакет за слободни,и ако ви треба било други express,ве молиме да ни кажете во времето.но, можеби плати Други Транспортни Трошоци,ти благодарам!
2. Јас ќе се обидам моето најдобро да ви одговори не подоцна од 24 часа во било дена. Сите производи ги нудиме се целосно рачно изработени и ние сме секогаш на mession да го води тренд на накит пазарот.
Објектот во слики е точно оној што ќе ја добие. Враќање & Размена На Полицијата :
Ние сме многу убедени дека нашите објект ќе ги задоволи и надмине вашите очекувања. Ве молиме оди со нас !
Јас сум среќен да одговори на секое прашање може да имате, па ве молиме не двоумете се да ме контактирате. Објектите обично трае 10-30 ден е да се пристигне во повеќето земји.
Пакување :
Завиткани воздух балон лист и потоа се пакува во меур mailer.
Опис :
Материјал : Природни кварцен кристал
Шарм Облик : се Држиме / природни слобода форма
Квалитетот Одделение : АА
Големина : 8-10*25-35mm
Должина : Околу 15.
Превозот :
1. Објектот мора да се врати во неговата оригинална состојба, unworn и непроменета во било кој начин. Ако ви треба брз начин, ве молиме изберете EMS, DHL, UPS-от или ТНТ, тоа ќе потрае 3-5days на пристигнување, addtional товарни цена е 20 ДОЛАРИ. За некои земји или руралните области, и тоа може да потрае и подолго време, поради помала авиокомпанија и инспекција од страна на царината.

Други карактеристики

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Бренд Име:
Cingesto
Обликотшема:
Кристал Столб
Метали Тип:
Никој
Пол:
Жените
Материјал:
Кристално
Стил:
Тренди
Приврзоци Тип:
Круг
Број На Модел На:
X2018022806
is_customized:
Yes
Функција:
Моден
is_customized:
Yes
Надворешниот Дијаметар:
8-10*25-35mm

Најдобри понуди