• Неодамнешно
  • -33 %
Giemi Симпатична Пеперутка Жените Девојка Сјајна CZ Pendant Ѓердан 925 Sterling Silver Модата Партија Накит трговија на Големо Цена

Giemi Симпатична Пеперутка Жените Девојка Сјајна CZ Pendant Ѓердан 925 Sterling Silver Модата Партија Накит трговија

DEN 89.00
DEN 132.96

Количина на стоки
Тековен


Други карактеристики

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Метали Тип:
Сребро.
Пол:
Жените
Pendant Големина:
18INCHES
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Синџир Тип:
Линк Синџир
Број На Модел На:
S92203
Стил:
Симпатична/Романтичен
Обликотшема:
Инсекти
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes
Бренд Име:
Giemi
Функција:
n
Компатибилност:
n

Најдобри понуди