• Неодамнешно
  • -39 %
Dropshipping шарм приврзоци розово злато плоча, отворајќи сива бисер & кубни циркон кристал накит pendant ѓердан за жени

Dropshipping шарм приврзоци розово злато плоча, отворајќи сива бисер & кубни циркон кристал накит pendant ѓердан за жени

DEN 501.00
DEN 821.76

Количина на стоки
Тековен


Можете да не контактирате преку Trademanager или не оставајќи ни порака на aliexpress, ние ќе одговориме во рок од 24 часа.
Whats App & Wechat : 0086 13412363562
1/Ако производи не се исти како и опис или скршен во trasit. Ние ќе го Препрати или Враќање на пари за вас.
2/За било која причина не сте задоволни со предмети, Ние прифаќаме враќа и размена во рок од 7 дена по сте го добиле вашиот објект и што треба да се плати се врати превозот цена.
1.
П : Може ли да биде вашиот дистрибутер или вие не падне на превозот?
A : Да,ние нудиме бесплатен превозот и пад на превозот на секој клиенти.
2.
П : Што ќе правам ако за заштита на време е исклучено.
A : Ние сме искрени и сериозни продавачот.Ние однос на секои клиенти, како БОГ.Сепак нашите добивка е многу мала и меѓународната превозот не е стабилна. Понекогаш ќе има одложување за време на транспортот.Па ве молиме да се разбере нашата работа и со цел да ги заштити вашите пари safty, ако најдете на заштита на време е исклучено, ве молиме да ни побара да се прошири повеќе време за вас.
3.
П : Повеќе од 3 месеци поминаа,но јас се уште не се добие мојата стоки.Што ќе правам?
О : Прво ве молиме следете го вашиот стоки од официјалните следење на веб-сајтот .Ако пакетот е во вашата локална поштата, ве молиме да оди да ги земе со себе. Ако пакетот е изгубена,ве молиме контактирајте со нас.
4.
П : Што да правам ако дијаманти недостасува или earring студ е искривен.
О : Прво,ве молиме контактирајте со нас со слики, а потоа ако тоа е наша грешка,Ние ќе брод нов еден во вашиот нов ред или компензира вашиот изгуби.

Други карактеристики

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Бисер Тип:
Симулирани-бисер
Пол:
Жените
Материјал:
бисер
Стил:
Тренди
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
MYWP6508
Бренд Име:
YLMyself
Обликотшема:
Растенијата
Метали Тип:
Бакар
Функција:
Никој
Компатибилност:
Никој
Синџир должина:
45 CM+5.5 CM Продолжување на синџирот
Главната Камења:
Сива бисер и Јасно Бел кристал кубни циркони камења
Pendant Големина:
2.4*1.4 CM
позлата:
Роуз злато и Родиум плоча
производ тежина:
4 g (Приближно)
Пакување:
Вакуум спакувани и испратени во брановидни кутија
Метал Тип:
Животната средина бакар никел слободни Кадмиум слободни доведе слободни
Повод:
Секојдневно Носат Годишнината Ангажман Подарок Партија Свадба
Способност:
Висок квалитет ниска цена големи залихи брза испорака
превозот:
Бесплатен превозот/Dropshipping

Најдобри понуди