• Неодамнешно
  • -15 %
6 Бои Tassel Ѓердан За Жените Макси Изјава Мода Накит Симпатична Прекрасен Ѓердан Ѓердан Boho Ѓердан

6 Бои Tassel Ѓердан За Жените Макси Изјава Мода Накит Симпатична Прекрасен Ѓердан Ѓердан Boho Ѓердан

DEN 437.00
DEN 514.56

Количина на стоки
Тековен


Топла Продаде Кликнете Подолу За Цел :
Опис
Превозот Информации :
Пакет : 1. Сите накит ќе биде внимателно.
2. спакувани и испратени до вас во безбедна состојба. 3. Секој објект со opp пакување. Спецификација : ^ Ако имате посебни инструкции за својата цел како што dropshipping инструкции и подарок цел, ве молиме контактирајте со нас и ние сме среќни да ви помогнат! ^ Ако имате било какви други прашања во врска со било кој од нашите производи, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас.
Политика на враќање 1, Ние наплата или размена ако објектот е оштетени или изгубени. 2, ве Молиме контактирајте со нас пред да ја врати стоката.
Повратни информации 1, Откако на вашиот објект ќе пристигне во задоволителна состојба, ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 Ѕвезда за нас. Ние ќе го прават истото за вас. 2, ве Молиме да не остави никакви негативни или неутрални повратни информации пред e-mail на вашиот проблем за нас. Ние мора да помогне да се реши проблемот.немојте да се грижите за тоа.

Други карактеристики

Должина:
550-500 mm
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
N0012394
is_customized:
No
Пол:
Жените
Синџир Тип:
Извртени Сингапур Синџир
Стил:
Тренди
Ѓердан Тип:
Chokers Ѓердани
Обликотшема:
Геометриски
Pendant Големина:
550*500 mm
Метали Тип:
Никој
Бренд Име:
JEROLLIN
Материјал:
Камен
Метали Тип:
Камен
Компатибилност:
Tassel
Функција:
**
is_customized:
Yes
Должина:
550-500 mm

Најдобри понуди