• Неодамнешно
  • -40 %
Willstage Жените Џемпер Одблесокот Ракав Страна Сплит Комбинација Пресврт Plaid Плетени Врвот Лабава Секојдневен Pullovers 2018 Пролет Зима Врвот

Willstage Жените Џемпер Одблесокот Ракав Страна Сплит Комбинација Пресврт Plaid Плетени Врвот Лабава Секојдневен Pullovers

DEN 1104.00
DEN 1839.36

Количина на стоки
Тековен


Answer : ___________________________ NOTE :
1. Ве молиме да строго ги следат Големината на Табелата за да изберете големина. Не го одберете директно во зависност од вашите навики.
2.Оваа Големина информации за повикување само, и може да има и 2-4cm разлики поради прирачник за мерење. Ве молиме имајте во предвид кога ќе се измери.
3.Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот.
1. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме оставете ги вашите позитивни повратни информации и 5 ѕвезди . Со долго позитивни повратни информации и купувачот се покаже , ние ќе ви ги даде $2 купони или попуст . Нам исто така ни мило ако можете да го споделат нашата предмети на Приклучоци, Itao, VK и Facebook и др . , им даде на вашиот екранот за нас ние ќе ви ги даде $2 премногу.
2. Ако имате било какви проблеми со нашите производи или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Сигурни сме ќе го прават нашите најдобри за решавање на проблемите со вас. Ви благодарам многу.
1.Трговија на големо и пад на превозот и двата се добредојдени.
За промет на големо,ние ќе ви понудат попуст.(Ве молиме контактирајте со нас.)
За пад на превозот,ние да ја испратите на стоки за вашите клиенти директно и нема да оставите информации за нас ако сакате да го.
2.Како може да track my парцела?
Можете да ги пратите на вашиот парцела на следниве веб-сајт со користење на вашиот следење на број : www.17track.net/en (Копирани на пребарувачот за да ја отворите)
3.Што да правам кога купување заштита времето истекува?
Ако вашата нарачка заштита времето истекува, ве молиме Контактирајте со нас и ние може да ви помогне да продолжи. Па вашите пари нема да одат на моја сметка.
4.Дали има некој царина?
Обично ние ќе се изјасни на минимална вредност за да се избегне царина. Но, поради различни политики во различни земји, не може да биде царина што треба да се плати од страна на купувачот. Така можете да оставите порака кога ставање на ред за тоа колку вредноста што би сакале да ги пријавуваат.

Други карактеристики

Големина:
One Size
Пол:
Жените
Бренд Име:
willstage
Затворање Тип:
Никој
Материјал Состав:
50
Шаблон Тип:
Крпеница
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Јака:
О Деколте
Дебелина:
Стандард
Материјал:
Акрилик
Стил:
Повик
Тип На Објект:
Pullovers
Број На Модел На:
жените џемпер SW0028
Облека Должина:
Редовни
Sleeve Стил:
Одблесокот Ракав
Декорација:
Црисс-Крос
Техника:
Компјутер Плетени
боја:
Зелена Каки
Пол:
Жените Девојки Дами Женски pullover
Сезоната:
Пролет, Есен Есен Зимски џемпер

Најдобри понуди