• Неодамнешно
  • -10 %
BellFlower 2017 Пролет Жените Јакна Ленти Печати Долг Ракав на Жените Shawl Плетење SlimThin Cardigan Џемпер За Женски

BellFlower 2017 Пролет Жените Јакна Ленти Печати Долг Ракав на Жените Shawl Плетење SlimThin Cardigan Џемпер За Женски

DEN 620.00
DEN 688.32

Количина на стоки
Тековен


Onesize : Биста : 88cm;Ракав : 60cm;Должина : 74cm; Можеби има 1-3cm грешки.

Други карактеристики

Големина:
One Size
Бренд Име:
BellFlower
Материјал:
Памук,Акрилик
Материјал Состав:
Памук
Стил:
Повик
Техника:
Компјутер Плетени
Јака:
V Деколте
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Облека Должина:
Редовни
Тип На Објект:
Cardigans
Sleeve Стил:
Редовни
Декорација:
Никој
Шаблон Тип:
Шарени
Затворање Тип:
Отворете Бод
Дебелина:
Тенка
Пол:
Жените

Најдобри понуди