• Неодамнешно
Моден preppy стил краток дизајн ракави pullover џемпер женски есен пролет вест жените V деколте, Солидна боја девојка облека

Моден preppy стил краток дизајн ракави pullover џемпер женски есен пролет вест жените V деколте, Солидна боја девојка

DEN 575.04

Количина на стоки
Тековен

детали за производот
Големина информации : пред должина 65cm,назад должина 70cm,биста 100~120cm, таму можеби 2~3cm грешка поради прирачник за мерење,ве молиме проверете со вашиот биста големина за да бидете сигурни дека големина одговара за вас,ви благодариме!
големина информации
забелешка : следните информации за повикување само . ве молиме контактирајте со продавачот за да се добие детални информации .

Други карактеристики

Големина:
One Size
Пол:
Жените
Затворање Тип:
Никој
Шаблон Тип:
Цврста
Дебелина:
Стандард
Бренд Име:
QueMayRee
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Тип На Објект:
Pullovers
Јака:
V Деколте
Материјал:
Памук
Стил:
Формално
Материјал Состав:
Памук
Декорација:
Никој
Облека Должина:
Редовни
Sleeve Стил:
Редовни
Техника:
Компјутер Плетени
жените пред лета:
нема копче
Ткаенини:
другите, на другите, на другите, на другите, на другите, на другите
компонента содржина:
51% ( лого ) - 70% ( лого )
Стил:
Моден

Најдобри понуди