• Неодамнешно
  • -20 %
Авторски Joyetech ESPION Самостојна 21700 80W ТЦ Кутија МО со 1.3 инчен OLED екран на допир & 21700 батеријата 4000mAh 80W max излез e-cig

Авторски Joyetech ESPION Самостојна 21700 80W ТЦ Кутија МО со 1.3 инчен OLED екран на допир & 21700 батеријата 4000mAh

DEN 2587.00
DEN 3233.76

Количина на стоки
Тековен


Joyetech ESPION Самостојна 21700 80 W ТЦ Кутија СОВРЕМЕНИ 4000m Ah
Производ Вовед
На Joyetech ESPION Соло е софистицирано и моќно ТЦ Кутија СОВРЕМЕНИ специјално наменета за 10-годишнината. Со 1.3-инчен особено поделен екран осетлив на допир и лесен-за-користење на оперативен систем, ESPION Самостојна ви носи многу удобен операција. Придвижуван од еден 21700/ батерија 18650(со батерија ракави), ESPION Самостојна МО е способен за 80 W max излез со високи перформанси "ФОЛКСВАГЕН" /ТЦ начини да се донесе што е неспоредлива vaping со огромен пареа и интензивен вкус производство. Згора на тоа, на екранот на ESPION Самостојна може да се заклучи лесно со кликнување на функцијата на копчето за да се избегне било каков допир со грешка. Заедно со магнетни на капакот на батеријата за удобен размена, една исклучителна пролет натоварени 510 конектор, воедначување полнење систем, 2 A брзо полнење и upgradeable фирмверот, ESPION Самостојна 80 W ТЦ МО е апсолутно достоен за купување. ESPION Соло е дефинитивно ремек-дело за Joyetech фанови. На 4000m Ah Аватар AVB 21700 Висока потрошувачка Li-ion Батерија вклучени во пакетот.
Параметри Мо големина : беа 25,5 mm(L)x 39.5 mm(W) x 81.0 mm(H) Екран type : 1.3 инчен OLED екран на допир големина на Екран : 64 128 x px Излез wattage : 1-80 W Излез на владата : Вклучување/RTC/Bypass/TC(Ну, Ti, SS316)/СВТ начини на Отпор опсег : 0.05-1.5 ohm за ТЦ/СВТ режим 0.1-3.5 ohm за Моќ режим Температура опсег : 100-315°C/ 200-600°F Ќелија со користење на : еден заменливи висока стапка 21700( вклучени )/18650 ќелија (CDR25 A) Макс. полнење на струјата : 2 A Максимална излезна струја : 30 A Max излезен напон : 9 V Тема : пролет-натоварени 510
10-годишнината ограничена верзија 1.3-инчен особено поделен екран осетлив на допир Компатибилен со 21700/18650 батеријата 80 W Max излез Заклучување интелигентно Магнетни на капакот на батеријата за удобен размена што се Применуваат во различни тенкови Воедначување на наполнетост на систем за Поддршка на 2 A брзо полнење на Одборот обратна поларитетот заштита Двојно коло заштита Upgradeable фирмверот
Тоа доаѓа со 1x ESPION Самостојна МО 1x AVB 21700 батерија 18650 1x батеријата ракав 1x КК USB кабел 1x 1x Упатство Гаранциона картичка 1x Предупредување картичка
Едноставно пакување. Вообичаено Пакување од фабриката, пакување и е предмет на промена без претходна најава.
510 тема. На 4000m Ah Аватар AVB 21700 Батеријата вклучена.
3 месеци за ESPION Самостојна МО. Ве молиме проверете Гаранција Политика.

Други карактеристики

Номиналниот Капацитет:
>3500mAh
Број На Модел На:
ESPION Самостојна 21700 Мо
Компатибилен Модел:
510 нишка
Тип:
Други
Бренд Име:
JOYETECH
Големина:
25.5mm(L)x 39.5mm(W) x 81.0mm(H)
Мо Големина:
Беа 25,5 mm(L)x 39.5 mm(W) x 81.0 mm(H)
Екран Тип:
1.3 инчен OLED екран на допир
Големина На Екранот:
64 128 x px
Излез wattage:
1-80w
Отпор опсег 1:
0.05-1.5 ohm за ТЦ/СВТ режим
Отпор Спектар 2:
0.1-3.5 ohm за Моќ режим
Температурата Опсег:
100-315C/ 200-600F
Користење на мобилен:
21700(вклучени)/18650 ќелија (CDR25A)
Максимална струја на полнење:
2A
Максимална Излезна Струја :
30A

Најдобри понуди