• Неодамнешно
  • -27 %
Оригиналниот Vapefly Галаксии MTL RDA Резервоарот Atomizer W/ 6-степен Страна Струење Еден Калем Изградба на Резервоар Vape Резервоарот Vs РТС / RDTA / RDA

Оригиналниот Vapefly Галаксии MTL RDA Резервоарот Atomizer W/ 6-степен Страна Струење Еден Калем Изградба на Резервоар

DEN 869.00
DEN 1189.92

Количина на стоки
Тековен


Vapefly Галаксии MTL RDA
Производ Вовед
На Vapefly Галаксии MTL RDA е во право таму за вас! Тоа е првиот RDA со прецизна струење дизајн. Со 6-степен страна струење систем и единствена неограничени завртка струење контрола во палубата, ќе добиете невиден голема vaping искуство! Галаксии може да биде лесно да се отстрани од МО со ограничување на слотот за дизајн. Тоа е одлично за еден калем градење премногу. На ПММА/Derin материјал ја спречува капе совет од прегрее. Само добие овој мал уред сега!
Параметри Големина : 22 x 32.4 mm Серпентина : Еден калем Материјал : ПММА/Нерѓосувачки Челик Тема : 510 нишка
6-степен страна струење систем Уникатен неограничени завртка струење контрола ПММА/Delrin материјал за анти-топлина BF pin адаптер вклучен Лесно единствен калем градење на палубата Граница слот дизајн за лесно отстранување од МО Длабоко сок и
Тоа доаѓа со 1x Vapefly Галаксии MTL RDA 1x Завртка Возачот 1x BF Pin Полнач за батерии 1x Ткаенина за Чистење 1x Резервни Делови 2x Ni80 26ga Пред се изгради Серпентина 2x Ni80 28ga+44ga*2*16 Спои Клептон Пред се изгради Серпентина 1x Упатство
Едноставно пакување. Вообичаено Пакување од фабриката, пакување и е предмет на промена без претходна најава.
510 тема. Празен резервоар. Можете исто така да одберете Жица, Фитил & Алатка за лесно зграда.

Други карактеристики

Бренд Име:
vapefly
Број На Модел На:
Vapefly Галаксии MTL RDA
Компатибилен Модел:
510 нишка
Калеми Тип:
Заменливи
Материјал:
Метал
Големина:
22 x 32.4mm
Тема Тип:
510 нишка
Материјал:
ПММА/Нерѓосувачки Челик
Серпентина:
еден калем

Најдобри понуди